Uczniowski Klub Sportowy "Sprint" Legnica
Zestawienie wyników 2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Lekkoatletyce 08.09.2018 Wrocław
Brązowy medal zdobyła Julia Ślemp w biegu na dystansie 300m. Przepustka dla Julii Ślemp i Filipa Sawy na Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Bełchatów 2018.

Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół 06.06.2018 we Wrocławiu
Uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych zdobyli 3 medale . II miejsce zajęła Julia Ślemp na dystansie 300m i Filip Sawa w rzucie oszczepem. III miejsce zajęła Aleksandra Murdza w pchnięciu kulą (3kg).

Mistrzostwa Legnicy w Lekkoatletyce
Gimnazjum nr 9 wchodzące w skład Zespołu Szkół Integracyjnych  zajęło I miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców. Ogólnie zdobyliśmy 12 medali 5 złotych ,4 srebrne , 3 brązowe

Ogólnopolski Mityng w Oleśnicy z okazji Ustanowienia Praw Miejskich
UKS Sprint Legnica w Oleśnicy zdobył dwa medale brązowe . Karol Czekaj na dystansie 1500m i Kacper Szczech na dystansie 600m

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych Szkół w Drużynowych Biegach Przełajowych w Oleśnicy 07.04.2018
Oleśnica była bardzo gościnna dla uczniów szkół z Legnicy. Drużynowo Mistrzami Dolnego Śląska zostali uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych w Legnicy trenujący pod kierunkiem p. Mirosława Kuberskiego. Trzy brązowe medale zdobyli Karol Czekaj  ,Julia Jachimkowska, Klaudia Narewska.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych w Nowej Soli 24.03.2018
Julia Ślemp i Kacper Szczech wystartowali w makroregionalnych zawodach w biegach przełajowych. Julia zajęła VIII miejsce a Kacper IX miejsce.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych w Lwówku Śląskim 10.03.2018
W Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych . zawodnicy UKS Sprint Legnica zdobyli 4 medale . Złoty medal zdobył Karol Czekaj na dystansie 2km, srebrne medale zdobyli Julia Ślemp na dystansie 1500m , Grzegorz Kołbuc na dystansie 2km oraz medal  brązowy Klaudia Nurowska.

Uczniowski Klub Sportowy "Sprint" Legnica
Zestawienie wyników 2018