Uczniowski Klub Sportowy "Sprint" Legnica

Uczniowski Klub Sportowy "Sprint" Legnica

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce U16 Legnica 2021

Szymon Pawłowski ( uczeń Szkoły Podstawowej w Chojnowie ) lekko atleta Uczniowskiego Klubu Sportowego Sprint Legnica zdobył srebrny medal w biegu na 100m MU16 i w eliminacjach  wynikiem 11:85s pobił swój rekord życiowy. Nasz zawodnik trenujący pod opieką trenera  Mirosława Kuberskiego, został zakwalifikowany do reprezentacji Dolnego Śląska na Mistrzostwa Polski w sztafetach 12-13.06.2021r. w Łodzi.

Szymon startował również wskoku w dal U16 M i zajął 5 miejsce , Kacper Stanio  uczeń Zespołu Szkół Integracyjnych SP 20 w Legnicy startował w pchnięciu kulą (5kg) 9,02m zajął 5 miejsce.